Makijaż permanentny - Piękna Na Codzień

Idź do spisu treści

Menu główne:

Makijaż permanentny


    Makijaż permanentny, zwany też konturowym, to hit ostatnich kilku lat. Zabieg ten pozwala na trwałą poprawę wyglądu brwi, rzęs czy ust. Zastępuje codzienne zmagania z ich malowaniem czy retuszowaniem. Szczególnie polecany jest paniom po 50-tce, kiedy to rozmywają się kontury oraz bezpowrotnie traci się naturalne wybarwienie. Jesteśmy w stanie pomóc osobom, które w skutek leczenia np. onkologicznego, utraciły brwi, rzęsy lub też zlikwidować wszelkie przebarwienia. Możemy zatuszować blizny, ślady łysienia plackowatego czy bielactwa. Propozycję trwałego makijażu np. ust kierujemy również do osób chcących je troszkę optycznie powiększyć, wyrównać lub skorygować po częściowym paraliżu.

    Profesjonalny zabieg wykonujemy metodą piórkową, kreskową, kombinowaną oraz cieniowania przy użyciu urządzenia Bioevolution Oreade Laser I. Trwałość zabiegu to w zależności od zastosowanej metody 1-2 lub 4-7 lat.

    Na konsultacje zapraszamy również Panie niezadowolone z zabiegu wykonanego w innym salonie. Zrobimy wszystko aby dokonać niezbędnej korekty w celu uzyskania pełnego zadowolenia z końcowego efektu.

    Waszą wiedzę na temat makijażu permanentnego proponuję pogłębić na stronie firmowej Pani Małgorzaty Boroń , będącej nieomalże guru w tej dziedzinie. Będąc Jej partnerem serdecznie zapraszam Klientki także z Trójmiasta i innych ośrodków, gdyż czym jest sam koszt czy czas dojazdu w porównaniu z ceną i trwałością tego zabiegu.

    Zapraszam do skorzystania z naszych usług
 
Agnieszka 
tel. 509 772 280
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego